Experts Never Compromise - Mascotte

Nasze credo

Gdy chcesz osiągnąć to co najlepsze, musisz być oddany, skoncentrowany i zdeterminowany. Oddany pod względem jakości, skoncentrowany na każdym szczególe oraz zdeterminowany, aby faktycznie osiągnąć to co najlepsze. To dlatego eksperci odmawiają kompromisów. Zawsze.

Jesteśmy holenderską firmą rodzinną, której przyświeca jeden cel: produkcja perfekcyjnych bibułek dla osób, które same chcą tworzyć swoje chwile przyjemności.  Zero kompromisów.

Po 160 latach mamy poczucie, że sztukę wytwarzania bibułek doprowadziliśmy niemalże do perfekcji. Bibułki znamy lepiej, niż ktokolwiek inny. Począwszy od naszych cienkich, powoli palących się bibułek, po charakterystyczne książeczki z magnetycznym zamknięciem dostarczamy najwyższą jakość i dodajemy jakoś do doświadczeń płynących z palenia. Dbamy o każdy, choćby najmniejszy szczegół, dzięki czemu Mascotte lepiej się skręca, lepiej klei i lepiej pali. Mascotte są zawsze 3x lepsze.

Eksperci rozpoznają nasze oddanie kwestią jakości. Rozumieją, że bibułka jest kluczowy komponentem ich doznań King Size i mają dość kompromisów. Dlatego stale używają naszej bibułki do swoich ulubionych skrętów. Dlatego możemy stwierdzić z całą pewnością: rozpoznasz eksperta, gdy zobaczysz Mascotte.