Create your own Festival - Mascotte

Stwórz swój własny festiwal

Brakuje Ci festiwali? W takim razie stwórzmy własną imprezę! Dlatego właśnie tego lata dołożyliśmy wszelkich starań, aby wraz z Twoimi fanami stworzyć unikalną atmosferę festiwalową: w domu, w ogrodzie, czy też w coffeshopie lub smartshopie. Wszystko zaczyna się od naszej bibułki Mascotte Festival Edition. Poręczny Combi Pack z bibułką, filtrami i specjalnym wzornictwem, aby wprowadzić wszystkich w odpowiedni nastrój.

Nasza impreza trwa przez całe lato! Obserwuj @mascottenl na Instagramie, ponieważ tam zamieszczamy podpowiedzi, wyzwania i niesamowite loterie związane z waszymi domowymi festiwalami!

WOO HAH! All - Day

Sezon festiwalowy, taki jaki znamy i który kochamy przepadł w tym roku, ale to nie powstrzymało WOO HAH! W dniach 10, 11 i 12 lipca w unikalny sposób został powołany do życia festiwal „WOO HAH! ALL - DAY”. Streaming na żywo wypełniony występami, wywiadami, unikalnymi zapisami starych występów oraz interakcją z fanami.

Kto lubi się bawić? Przenosimy imprezę tuż pod Twoje drzwi!

 Lato bez imprez to nie opcja dla Mascotte. Świetna muzyka, taniec, śmiech: wszyscy tego potrzebujemy, a szczególnie teraz. Dlatego połączyliśmy siły z RGB Disco i Triomf, aby specjalnie dla Ciebie zorganizować Silent Distance Festival Curving the Flat! W setkach salonów i na balkonach ludzie rozkręcili imprezy, a w tym czasie didżeje pracowali na ulicach. Zestaw słuchawkowy na odbiór transmisji z trzech kanałów – czerwonego, zielonego lub niebieskiego – i już można było szaleć. To był świetny sposób na zorganizowanie imprezy odpornej na pandemię w różnych rejonach w całym kraju. To był naprawdę czad, tylko trochę bolą mięśnie...

Obiad szefa kuchni Rika Thesinga z trawką w roli głównej: palce lizać!

Lato bez festiwali? Nie, jeśli Mascotte ma coś do powiedzenia. Poprosiliśmy szefa kuchni Rika Thesinga z restauracji ACE, aby przygotował trzydaniowy obiad jako nagrodę dla zwycięzców konkursu Create Your Own Festival. Nie jakiś zwykły posiłek, ale obiad z marihuaną! Zwycięzcy i ich przyjaciele nie musieli już czekać latem w niekończących kolejkach do food trucków, lecz delektowali się kulinarnymi delicjami z marihuaną w roli głównej w przyjemnej atmosferze własnego podwórka. Create Your Own Festival w najlepszym wydaniu!