Strona główna

BIBUŁKI MASCOTTE KING SIZE

Eksperci doceniają nasze zaangażowanie. Rozumieją, że bletki są kluczową częścią ich doświadczeń palenia i nie znoszą kompromisów. Dlatego konsekwentnie używają naszych bibułek. I właśnie z tego powodu możemy śmiało powiedzieć: rozpoznasz eksperta, gdy zobaczysz Mascotte. 

Od standardowych i różowych po niebielone bibułki: Mascotte produkuje je wszystkie. Dla tych, którzy doceniają jakość i wybierają to, co najlepsze we wszystkim, co robią. Kiedy cenisz sobie jakość, nie ma kompromisów. Testowałeś już nasze bletki? here znajdziesz naszą kolekcję bibułek King Size.

Filtrują dużo, ale nie Twoje doznania.

Mascotte Active Slim Filters

Filtry Mascotte Slim Active  odfiltrowują wszystkie niepożądane substancje za pomocą naturalnych cząstek węgla z łupin orzecha kokosowego. Zapewnia to czyste i mocne doznania. Po obu stronach filtra znajdują się odporne na ciepło ceramiczne nasadki, które zapewniają optymalny przepływ powietrza. Wewnątrz znajduje się węgiel z łupin orzecha kokosowego, który odfilrtowuje drażniące elementy dymu i zapewnia gładkie i czyste doznania bez wpływu na zawartość THC.

Jesteś ciekawy naszych aktywnych filtrów? Rzuć okiem.