Service - Mascotte

Witaj, czy możemy Ci pomóc?

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

BIBUŁKI

Bibułki można przechowywać wszędzie tam, gdzie jest sucho (a więc możesz  je również trzymać  w swojej sekretnej szufladzie).

Nie, ponieważ pragniemy być tak samo ekologiczni, jak nasze opakowania. Właśnie dlatego nasze bibułki są produkowane bez konieczności wycinania drzew. A pozostając w temacie zieleni, używamy 100% naturalnej gumy arabskiej, a same bibułki są bielone bez użycia chloru.

Tak, do sklejania bibułek używamy bezglutenowej gumy arabskiej. Nie chcemy, abyś musiał przejmować się reakcjami alergicznymi.

Pewność, że masz wystarczająco dużo bibułek, oznacza bezproblemowy dzień. Rozumiemy to, dlatego nasz olbrzymi dziesięciopak jest wypełniony po same brzegi. Plus jedno opakowanie na koszt firmy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nigdy nie zabraknie Ci bibułek.

NABIJARKI DO GILZ

  • Używaj specjalnego tytoniu do nabijarek. Jest bardziej wysuszony i drobniejszy, dzięki czemu nie obciąża tak mocno mechanizmu nabijarki.
  • Stronę przeciwną do filtra napełnij luźno tytoniem. Lepiej się wtedy nabija.
  • NIE używaj machorki: jest ona przeznaczona wyłącznie do skręcania ręcznego!
  • Po użyciu dokładnie wyczyść nabijarkę, tak aby nie pozostały w niej żadne drobiny tytoniu.
  • Używaj jednorazowo maksymalnie 1 grama tytoniu.
  • Pozostaw tytoń do całkowitego wyschnięcia i usuń wszystkie grudki.

Jeśli po użyciu wyczyścisz ją detergentem, będzie Ci służyć o wiele dłużej.

Mascotte gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, a to dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży nabijarek. Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do jakości, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Jeśli wada pojawi się w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu nabijarki przy zwyczajnym użytkowaniu, wówczas bezpłatnie wymienimy Ci produkt Mascotte. Wyślemy Ci nową nabijarkę do gilz.

Jeśli chcesz skorzystać z udzielonej gwarancji, możesz wypełnić formularz gwarancyjny on-line . A jeśli wolisz, możesz wysłać dowód zakupu wraz z formularzem [PDF] form na adres:

Tobacco Trading International Poland.
ul. Częstochowska 38
32-085 Modlnica

Zachowaj wadliwą nabijarkę do czasu załatwienia sprawy. Mascotte może poprosić Cię o zwrot wadliwej nabijarki w celu przeprowadzenia kontroli jakości i (lub) w charakterze dowodu.

Lepiej nie. Taki tytoń jest bardziej wilgotny i szorstki. Używaj specjalnego tytoniu do nabijarek – jest on bardziej wysuszony i drobniej cięty.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI? ZAPYTAJ OBSŁUGĘ KLIENTA!

* Wymagane pole

 

wyłączny przedstawiciel Mascotte w Polsce |  Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o |  12 420 91 30   |