Mascotte Limited Editions - Mascotte

MASCOTTE LIMITED EDITIONS

Kiedy poprosiliśmy niderlandzkich artystów – Hef, Josylvio i Wally A$M – o zaprojektowanie własnych bibułek, nie wahali się ani przez chwilę. Artyści kolejno wprowadzali na rynek swoje projekty przygotowane we współpracy z Mascotte.

Bibułki Jerry’s stworzone przez Hefa, Slime Series przez Wally A$M oraz Hella Papers autorstwa Josylvio zostały udostępnione w ściśle limitowanej liczbie i wyprzedane w okamgnieniu.

Obejrzyj wszystkie części Mascotte Draait Door!  

Bibułki Jerry’s stworzone przez Hefa

„Czy chciałem zaprojektować własne bibułki? Jeszcze jak! Razem z Mascotte przedstawiam Bundy Papers, najbardziej naturalne bibułki na rynku. Opakowanie i papierowe filterki są wykonane z papieru z włókien trawy, bibułki z konopi, a pasek kleju pochodzi z drzewa akacjowego. Beż ściemy i bzdur. Obejrzyj wideo, a zobaczysz, jak to zrobiliśmy”.

SLIME SERIES stworzone przez WALLY A$M

„Baam! We współpracy z Mascotte przedstawiam oficjalne opakowanie Wally A$M Slime Series Combi Pack. Na prawdziwych fanów slime czekają 34 bibułki King Slime w zestawie z papierowymi filterkami, wszystkie totalnie odjechane. Chcesz wiedzieć, jak udało nam się stworzyć to cudo? No to zapinaj pasy i oglądaj. Głośne „jaranie” to nawyk”.

HELLA PAPERS autorstwa JOSYLVIO

"Witajcie, panie i panowie. Jak wiecie, razem z Mascotte zaprojektowałem własne ekskluzywne bibułki. Trochę to trwało, ale oto i one: HELLA PAPERS. Każda książeczka jest zrobiona całkowicie w stylu Hella Cash i zawiera 34 bibułki i papierowe filterki. To ekskluzywne cacko jest dostępne w wybranych coffeeshopach i on-line w sklepie internetowym Mascotte. Chcesz wiedzieć, jak je zrobiono? Obejrzyj wideo!”.